Täisautomaatsed lahustuvad kohvimasinad kohvimasinad -- JLTT-IN5C
JLTT-IN5C kohvimasin sisaldab 5 lahustuva pulbri kanistrit ja 3 kiiret mikserit. 7-tollise puutetundliku-ekraaniga, mis vastab meie kõrgtehnoloogilisele tarkvaraprogrammile, on lihtne muuta retsepti, muuta toote nime, hinda, hõlpsasti hallata selle masina kõiki mooduleid.
Guangzhou Jetinno Intelligent Equipment Co., Ltd. on üks professionaalsemaid täisautomaatsete lahustuvate kohvimasinate kohvimasinate -- jltt-in5c tootjaid ja tarnijaid Hiinas. Kui olete huvitatud meie täisautomaatsetest lahustuvatest kohvimasinatest - jltt-in5c, siis tere tulemast ostma meie tehasest kvaliteetset masinat. Saadaval on ka hulgimüügiteenus ja kohandatud teenus.
Täisautomaatsed lahustuvad kohvimasinad kohvimasinad -- JLTT-IN5C
JLTT-IN5C kohvimasin sisaldab 5 lahustuva pulbri kanistrit ja 3 kiiret mikserit. 7-tollise puutetundliku-ekraaniga, mis vastab meie kõrgtehnoloogilisele tarkvaraprogrammile, on lihtne muuta retsepti, muuta toote nime, hinda, hõlpsasti hallata selle masina kõiki mooduleid.
JLTT-IN5C põhifunktsioonid:
5 kiirkonteinerit;
4 kiiret mikserit (valmistatud Šveitsis);
7-tolline puutetundlik ekraan (see on väga mugav kasutada);
Valikuvõimalused on 12 erinevat jooki;
Operatsioonitarkvara (arendatud Jetinno poolt);
JLTT-IN5C moodulsüsteem Valikuline:
Suhkrumahuti uksel;
veepumba süsteem;
4G mooduli süsteem;
jahutussüsteem;
JLTT-IN5CTooteloend:
Lahustuv kohv;
Kiircappuccino;
Kuum piim;
Šokolaadipiim;
Latte;
kakao;
Pikk kohv;
Topeltpikk kohv;
Lahustuv tee;
Piima tee;
JLTT-IN5CTavaline teaveSpetsifikatsioon:
| Toitevõrk | AC230v/50HZ |
| Maksimaalne võimsus | 2700W |
| Kaitse | 15A (Inglismaa: 13A) |
| Suurus | 700 mm * 420 mm * 450 mm |
| pakett | 890mm * 670mm * 670mm |
| Vee sisselaske rõhk | 0,5–7 BAR |
| Brutokaal | 70kg max |
| Toote kiire kiirus | 20 s (120 ml) espresso kohvi kiirus, 40 s (30 ml) |
| Garantii | Üks aasta |
| Niiskus | 10%-90% |
| Disaini eluiga | 125 000 ringi |
tunnistus

Meie kohta
Anname üheaastase garantii alates kuupäevast, mil kliendid masina kätte said. Jetinnos on enam kui 60 töötajat-järelmüügimeeskonnas ning võimalik on pakkuda kiiret reageerimist ja head teenindust. Samuti saame pakkuda klientidele toote- ja hooldusalast koolitust.

KKK:
1. Mis on garantii?
Anname üheaastase garantii.
2. Kas pakkuda kohandamist?
Jah, pakume OEM- ja ODM-teenust.
3. Kus on teie tehas?
Meie tehas asub Guangzhous, Guangdongis, Hiinas.
Meie eelised:
Kiire teostusaeg
Hea{0}}müügijärgne teenindus
OEM- ja ODM-teenus jne.
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
-

JL500-IN7C jalgadel seisev müügiautomaat kuumade ja ...
-

Electric Kuumade jookide müügiautomaadid-JL500-IN8C
-

Professionaalne espressokohvi müügiautomaat – JL500-...
-

Espresso kohvi Cappuccino müügiautomaat -- JL500-ESB...
-

Värske pruulitud lehttee täisautomaatne masin -- JLT...
-

Värske kohvitee müügiautomaat -- JLTT-FB4C




