Värske kohvi tee auto müügiautomaat - JLTT-FB4C
JLTT-FB4C on professionaalne kohvimasin Ho.Re.Ca turul, saadaval on nii värske kohvi kui ka tee. See restorani kohvimasin koosneb värskest kohvi / teejõuest, värske tee (kohvi) mahutidest, 4 kiirmahutist, 1 suure kiirusega segistist, 1 prügikasti, 1 tilguti salve, kuuma veesüsteemi jne.
Kui olete huvitatud meie värske kohvi tee auto müügiautomaatist -? JLTT-FB4C, teretulnud ostma kvaliteetse masina meie professionaalsed tootjad Hiinas. Samuti on saadaval hulgimüük ja kohandatud teenus.
Värske kohvi tee auto müügiautomaat - JLTT-FB4C
JLTT-FB4C peamised omadused:
4 konteinerit;
1 teeõli;
1 kiiret segistiid (valmistatud Šveitsis);
7 "puuteekraaniga ekraan (väga hõlbustab töötamist);
8 liiki joogid on kõik võimalused;
Operatsioonitarkvara (arendas Jetinno);
JLTT-FB4C mooduli süsteem valikuline:
Uksel olev suhkrukonteiner;
Veepump;
4G mooduli süsteem;
Maksesüsteem (toodetud vastavalt erinevate riikide valuutassüsteemile);
Jahutussüsteem;
JLTT-FB4C Normal Information Spetsifikatsioon:
| Toitepinge | AC230v / 50Hz |
| Maksimaalne võimsus | 2700W |
| Kaitsmepesa | 15A (Inglismaa: 13A) |
| Suurus | 700mm * 420mm * 450mm |
| Pakett | 890mm * 670mm * 670mm |
| Vee sisselaskerõhk | 0,5 - 7 BAR |
| Brutokaal | Maksimaalselt 70 kg |
| Disaini eluiga | 125000 ringi |
| Kiiresti kiirus | 20s (120ml) Espresso kohvi kiirus, 40s (30ml) |
| Garantii | Üks aasta |
| Niiskus | 10% -90% |
JLTT-FB4C toodete nimekiri:
Kakao;
Piim (või pealmine);
Assam värske tee;
Ceyloni värske tee;
Assami piimajat;
Ceyloni piima tee;
Lahustuv kohv;
Piimakakao;
Kuum vesi;
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
-

Professionaalne espressokohvi müügiautomaat -- JL500...
-

Kaubanduslik kohvimüügiautomaat JL500-ESFB7C-P
-

Lihtne tee-kohvijookide müügiautomaat--JL500-ESFB8C-P
-

Espresso kohvi Cappuccino müügiautomaat -- JL500-ESB...
-

Automaatne topeltlihvija Espressomasin - JLTT-2 * ES4C
-

Bean Cup Värske kohvi värske brevi tee masin - JLTT-...




