Professionaalne espressokohvi müügiautomaat – JL500-ES7C
JL500-ES7C on professionaalne kohvimasin müügiturul. Sellest kohvimasinast saab valmistada rohkem kui 20 erinevat jooki.
Guangzhou Jetinno Intelligent Equipment Co., Ltd. on Hiinas üks professionaalseimaid professionaalsete espressokohvi müügiautomaatide tootjaid ja tarnijaid - jl500-es7c. Kui olete huvitatud meie professionaalsest espresso kohvimasinast - jl500-es7c, siis tere tulemast meie tehasest kvaliteetse masina ostmiseks. Saadaval on ka hulgimüügiteenus ja kohandatud teenus.
Professionaalne espressokohvi müügiautomaat –JL500-ES7C
JL500-ES7C on professionaalne kohvimasin müügiturul. Sellest kohvimasinast saab valmistada rohkem kui 20 erinevat jooki.
Peamised omadused:
Rohkem kui 20 erinevat jooki on valikulised;
10,1-tolline puutetundlik ekraan;
22'' videopleier
Toote üksikasjad:
| Toitevõrk | AC230v/50HZ |
| Maksimaalne võimsus | 2700w |
| Kaitse | 15A (Inglismaa: 13A) |
| Suurus | 1830mm * 664mm * 700mm |
| pakett | 2030mm*864mm*900mm |
| Vee sisselaske rõhk | 0,5-7 baari |
| Brutokaal | 150 kg |
| Niiskus | 10-90% |
| Disaini eluiga | 125 000 ringi |
| Toote kiire kiirus | lahustuv jook 25 s (120 ml), espresso 45 s (30 ml) |
| Garantii | üks aasta |
Joogi liigid:
Espresso; Cappuccino; Latte; Mocha; Macchiato; Kakao; Piim (või kate); Pikk kohv; pikk kohv; Kohvikoor; Piimakakao; Kuum vesi jne.


Sertifikaadid:
Meie toodetel on CE, ROHS, CQC, CB jne.

KKK:
K, Kas masin toetab mitut keelt?
Jah, meie masin toetab mitut keelt.
K, Mis on kohviubade kanistri maht?
Standardmaht on 4L.
K, Mis on garantii?
Anname üheaastase garantii.
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni










