JL500-IN7C jalgadel seisev müügiautomaat kuumade ja külmade jookidega
Jetinno JL500-in7C on jalaga seisev müügiautomaat, mis toodab ja müüb külma veesüsteemi lisamisel nii kuumi kui ka külmi jooke.
Guangzhou Jetinno Intelligent Equipment Co., Ltd. on Hiinas üks professionaalsemaid kuumade ja külmade jookidega jl500-in7c jalaga seisvate müügiautomaatide tootjaid ja tarnijaid. Kui olete huvitatud meie jl500-in7c jala seisvast kuumade ja külmade jookidega müügiautomaadist, ostke meie tehasest kvaliteetset masinat. Saadaval on ka hulgimüügiteenus ja kohandatud teenus.
Jalga seisev kuuma ja külma joogiga müügiautomaat – JL500-IN7C
Jetinno JL500-in7C on jalaga seisev müügiautomaat, mis toodab ja müüb külma veesüsteemi lisamisel nii kuumi kui ka külmi jooke.
Jetinno kiirmikser tooks cappuccino jaoks ideaalse piimavahu. Mikseri kiirus on erinevate koostisosade jaoks reguleeritav.
JL500-IN7C peamised omadused:
Kiired segistid ja reguleeritav kiirus
10,1-tolline puutetundlik ekraan (hõlbustab oluliselt kasutamist);
22" videopleier
Toote üksikasjad
| Elektrivõrk | AC230v/50HZ |
| Maksimaalne võimsus | 2700W |
| Kaitse | 15A (Inglismaa: 13A) |
| Suurus | 1830 mm * 664 mm * 700 mm |
| pakett | 2030mm*864mm*900mm |
| Vee sisselaske rõhk | 0,5–7 BAR |
| Niiskus | 10%-90% |
| Disaini eluiga | 125 000 ringi |
| Toote kiire kiirus | 25 s (120 ml) Espresso kohvi kiirus, 45 s (30 ml) |
| Garantii | Üks aasta |
| Brutokaal | maksimaalne 150 kg |

Kanister
Valmistatud Itaalias
FDA, NSF sertifikaat.
Miks valida Jetinno kohviautomaat?
1) Kvaliteetsed tooted. Meie põhiinseneride meeskond töötas 7 aastat kuulsa Saksa ettevõtte heaks, meie peamised varuosad on kas imporditud Šveitsist või meie Jetinno enda patendiga. Meie tarkvara ja riistvara on arenenud.
2) Järel-müügiteenus. Otsime ainuõiguslikke edasimüüjaid üle kogu maailma, et pakkuda paremat-järelmüügiteenust.
Sertifikaadid:

Meie Teenus
Meie müügijärgses-teeninduse meeskonnas on rohkem kui 60 töötajat ja võimalik on pakkuda head-müügijärgset teenindust. Jetinno annab kogu masinale üheaastase garantii. Veelgi enam, vajadusel korraldatakse toote- ja hooldusalane koolitus.
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
-

Lahustuva piima- ja valgukokteilmasin JL25-IN5C-I
-

Espresso cappuccino valmistamise masin--JL500-2*ES7C-P
-

Nutikas täisautomaatne kohvimüügiautomaat – JL500-2*...
-

Täisautomaatne espresso cappuccino masin --Jetinno J...
-

Bean Cup Värske kohvi värske brevi tee masin - JLTT-...
-

Värske pruulitud lehttee täisautomaatne masin -- JLT...




