Värske pruulitud lehttee täisautomaatne masin -- JLTT-FB5C-P
Jetinno JLTT-FB5C-P Fresh Tea Machine on ideaalne lahendus HORECA turule värske pruulitud tee nõudmistele. Kasutatakse hotelli-, restorani-, tehase-, kontori-, koosoleku- ja kohvikukaupluste jaoks. See hõlmab peamiselt ühte värsket teepruulijat, 4 kiirkonteinerit, 2 kõrge spreed segistit.
Värske pruulitud lehttee täisautomaatne masin -- JLTT-FB5C-P
Jetinno JLTT-FB5C-P Fresh Tea Machine on ideaalne lahendus HORECA turule värske pruulitud tee nõudmistele. Kasutatakse hotelli-, restorani-, tehase-, kontori-, koosoleku- ja kohvikukaupluste jaoks. See hõlmab peamiselt ühte värsket teepruulijat, 4 kiirkonteinerit, 2 kõrge spreed segistit.
Peamised omadused:
4 kiirkonteinerit;
1 Teepruulija;
2 Kiirmikserid (valmistatud Šveitsis);
14-tolline puutetundlik ekraan (väga hõlbustage töötamist);
12 liiki jooke on valikud ülim;
Operatsioonitarkvara(välja töötanud Jetinno);
Toote üksikasjad:
| Power Mains | AC230v / 50HZ |
| Maksimaalne võimsus | 2700W |
| Kaitsme | 15A (Inglismaa: 13A) |
| Suurus | 700mm *420mm * 450mm |
| Pakett | 890mm * 670mm * 670mm |
| Vee sisselaske rõhk | 0,5 – 7 BAR |
| Brutomass | 70kg max |
| Disaini eluiga | 125000 ringi |
| Toote kohene kiirus | 20s (120ml) Espresso kohvi kiirus, 40s (30ml) |
| Garantii | Üks aasta |
| Õhuniiskus | 10%-90% |
Vabatahtlik:
4G moodul
Veepump
Baaskapp.
Värske teepruulija:
Valmistatud Šveitsis
Sobib värske lehe tee jaoks
Lihtne puhastada.
Rakenduse asukoht:
Kasutatakse hotelli, restorani, tehase, kontori, koosolekuruumi ja kohvikute kaupluste jms jaoks.

Meie eelised:
Kiire täitmisaeg
Paindlik MOQ
Hea müügijärgne teenindus ja tehniline tugi
Tugev teadus- ja arendustegevus
OEM & ODM teenus.
Näitused:

KKK:
1. Kui palju erinevaid jooke see võib teha?
See võib teha rohkem kui 10 liiki jooke.
2. Mis on garantii?
Anname üheaastase garantii.
3. Kas me saame CUI-d kohandada?
Jah, saame pakkuda kohandamisteenust.
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
-

Lahustuva piima- ja valgukokteilmasin JL25-IN5C-I
-

Espresso cappuccino valmistamise masin--JL500-2*ES7C-P
-

Kaubandusseadmete kohvimüügiteenus -- JL500-2*BTCFB7C-P
-

Espresso kohvi Cappuccino müügiautomaat -- JL500-ESB...
-

Automaatne espressomasin cappuccino masin -- JLTT-ES4C
-

Täisautomaatsed lahustuvad kohvimasinad kohvimasinad...




