Värske tee kohvimasin kaubanduslik müügiautomaat -- JLTT-FB5C
Värske tee kohvimasin Kaubanduslik müügiautomaat -- JLTT-FB5C, see koosneb värske kohvi-/teepruulimismasinast, värske kohvi anumatest, 5 lahustuva pulbri konteinerist, kuhu saate panna katet, kakaod ja lahustuvat kohvi. 2 kiiret mikserit, 1 prügikast, 1 tilkumisalus, kuumaveesüsteem, otsik jne.
Värske tee kohvimasin kaubanduslik müügiautomaat -- JLTT-FB5C
Värske tee kohvimasin Kaubanduslik müügiautomaat -- JLTT-FB5C, see koosneb värske kohvi-/teepruulimismasinast, värske kohvi anumatest, 5 lahustuva pulbri konteinerist, kuhu saate panna katet, kakaod ja lahustuvat kohvi. 2 kiiret mikserit, 1 prügikast, 1 tilkumisalus, kuumaveesüsteem, otsik jne.
Funktsioonid:
5 kiirkonteinerit;
1 teepruulija;
2 kiiret mikserit (valmistatud Šveitsis);
7-tolline puutetundlik ekraan (see on väga mugav kasutada);
Valikuvõimalused on 12 erinevat jooki;
Operatsioonitarkvara (arendatud Jetinno poolt);
Spetsifikatsioon:
| Toitevõrk | AC230v/50HZ |
| Maksimaalne võimsus | 2700W |
| Kaitse | 15A (Inglismaa: 13A) |
| Suurus | 700 mm * 420 mm * 450 mm |
| pakett | 890mm * 670mm * 670mm |
| Vee sisselaske rõhk | 0.5–7 BAR |
| Brutokaal | 70kg max |
| Disaini eluiga | 125 000 ringi |
| Toote kiire kiirus | 20 s (120 ml) espresso kohvi kiirus, 40 s (30 ml) |
| Garantii | Üks aasta |
| Niiskus | 10 protsenti -90 protsenti |
Sertifikaadid:
Meie jõupingutustega oleme saanud palju sertifikaate, nagu CE, ROHS, CQC ja CB jne.

Näitus

Miks meie?
Rohkem kui 60 töötajaga tugev teadus- ja arendusmeeskond
Hea müügijärgne teenindus
Kiire vastus
Kõrge kvaliteet ja konkurentsivõimeline hind
Kohandatud teenus
Tehniline abi
Riiklikud ja rahvusvahelised patendid.
Ettevõte
Jetinno asutati 2013. aastal, kuid enne seda töötasid kõik asutajameeskonna liikmed ligi 10 aastat ühes tuntud Saksa kommertskohvimasinate ettevõttes. Neil oli kogunenud rikkalik teadus- ja arendustegevuse kogemus ning turuteadmised masinate väljatöötamisel, mis vastavad globaalsele nõudlusele.
Anname üheaastase garantii alates kuupäevast, mil kliendid masina kätte said. Jetinno müügijärgse teeninduse meeskonnas on üle 60 töötaja ning võimalik on pakkuda kiiret reageerimist ja head teenindust. Samuti saame pakkuda klientidele toote- ja hooldusalast koolitust.

KKK
1. Mis on kohviubade punkri maht?
Standardmaht on 2L.
2. Kuidas on lood garantiiga?
Üheaastane garantii kogu masinale.
3. Kas me saame kohandada?
Jah, pakume kohandamisteenust.
4. Mis on operatsioonisüsteem?
Valikuks Linux ja Android.
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
-

Lahustuva piima- ja valgukokteilmasin JL25-IN5C-I
-

Täisautomaatne espressotee kohvi müügiautomaat – JL5...
-

Automaatne espressomasin cappuccino masin -- JLTT-ES4C
-

Espresso värske kohvitee täisautomaatne müügiautomaa...
-

Bean Cup Ginder Fresh kohvimasin -- JLTT-BTCFB3C
-

Coffee Fresh kohvimasin täisautomaatne --JL26-ESFB4C




