Täisautomaatne espressotee kohvi müügiautomaat – JL500-ESFB7C
JL500-ESFB7C on täisautomaatne jalgadel seisev müügiautomaat, mis toodab oadest tassideni espressot, kohvi, värskelt valmistatud teed ja erinevaid lahustuvaid jooke.
Guangzhou Jetinno Intelligent Equipment Co., Ltd. on Hiinas üks professionaalsemaid täisautomaatsete espresso tee kohviautomaatide tootjaid ja tarnijaid - jl500-esfb7c. Kui olete huvitatud meie täisautomaatsest espresso tee kohvi müügiautomaadist -- jl500-esfb7c, siis tere tulemast ostma meie tehasest kvaliteetset masinat. Saadaval on ka hulgimüügiteenus ja kohandatud teenus.
Täisautomaatne espresso tee kohvi müügiautomaatJL500-ESFB7C
JL500-ESFB7C on täisautomaatne jalgadel seisev müügiautomaat, mis toodab oadest tassideni espressot, kohvi, värskelt valmistatud teed ja erinevaid lahustuvaid jooke.
Peamised omadused:
Kiire mikser ja reguleeritav kiirus
Pruulimiseks on vastuvõetav annus vahemikus 0 kuni 14 grammi
Värske tee pruulija
Toetage WIFI-d ja 4G-donglit tagasiteenusega suhtlemiseks.
Toote üksikasjad:
| Toitevõrk | AC230v/50HZ |
| Maksimaalne võimsus | 2700W |
| Kaitse | 15A (Inglismaa: 13A) |
| Suurus | 1830 mm * 664 mm * 700 mm |
| pakett | 2030mm*864mm*900mm |
| Vee sisselaske rõhk | 0,5–7 BAR |
| Brutokaal | max 150kg |
| Niiskus | 10%-90% |
| Disaini eluiga | 125 000 ringi |
| Toote kiire kiirus | 25 s (120 ml) Espresso kohvi kiirus, 45 s (30 ml) |
| Garantii | Üks aasta |
Espressopruulija
Jetinno rahvusvaheline patent
2tk 24V alalisvoolumootorit, maksimaalne täisvool 5A
1 tk PTC-soojendi on pruulimiskambri soojendamiseks valikuline
Annustamine: 0-14 grammi jahvatatud kohvi
Saastevaba, ei pea tavaliseks puhastamiseks välja võtma
Katlakivi eemaldamiseks{0}}või sügavpuhastuseks eemaldatav õllepruul.
Värske tee pruulija
Valmistatud Šveitsis
Sobib värskete lehtede teega
Lihtne puhastada.
Rakenduse stsenaarium:
Kaubanduskeskus, kool, ülikool, haigla, spordisaalid jne.


Sertifikaadid:

Meie ettevõte:
Meie jetinno on aastatepikkuse kogemusega üks juhtivaid professionaalseid kohviautomaatide tootjaid. Meil on ligi 300 töötajat, sealhulgas rohkem kui 60 inseneri meie teadus- ja arendusosakonnas. Lisaks on meie müügijärgse teeninduse-meeskonnas rohkem kui 60-müügijärgse teeninduse inseneri.

Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni










