Bean Cupi kohvimüügiautomaat - JL500-2 * BTCFB8C
JL500-2*BTCFB8C on 10,1 puutetundliku ekraani ja 27-tollise LCD-ekraaniga jalas seisev kohviautomaat. See kohvimasin sisaldab espressopruulijat ja värske tee pruulijat ning saate sellest masinast suurepäraseid jooke nautida.
Guangzhou Jetinno Intelligent Equipment Co., Ltd. on Hiinas üks professionaalsemaid ubade tassi kohviautomaadi --jl500-2*btcfb8c tootjaid ja tarnijaid. Kui olete huvitatud meie ubade tassi kohviautomaadist --jl500-2 * btcfb8c, tere tulemast meie tehasest kvaliteetse masina ostmiseks. Saadaval on ka hulgimüügiteenus ja kohandatud teenus.
Bean Cupi kohvi müügiautomaat –JL500-2*BTCFB8C
JL500-2*BTCFB8C on 10,1 puutetundliku ekraani ja 27-tollise LCD-ekraaniga jalas seisev kohviautomaat. See kohvimasin sisaldab espressopruulijat ja värske tee pruulijat ning saate sellest masinast suurepäraseid jooke nautida.
Peamised omadused:
Lihtne puhastada
Pruulimiseks on vastuvõetav annus 0–14 g
Kiire mikser (reguleeritav kiirus)
Värske tee pruulija
Toote üksikasjad
| Toitevõrk | AC230v/50HZ |
| Maksimaalne võimsus | 2700W |
| Kaitse | 15A (Inglismaa: 13A) |
| Suurus | 1830 mm * 664 mm * 700 mm |
| pakett | 2030mm*864mm*900mm |
| Vee sisselaske rõhk | 0,5–7 BAR |
| Brutokaal | 150kg max |
| Niiskus | 10%-90% |
| Disaini eluiga | 125 000 ringi |
| Toote kiire kiirus | 25 s (120 ml) Espresso kohvi kiirus, 45 s (30 ml) |
| Garantii | Üks aasta |

Miks valida Jetinno?
1: Masina ja joogi maitse stabiilne kvaliteet (õhupaus parandab vee kvaliteeti)
2: atraktiivne nii masina väljavaate kui ka joogi maitse osas (27-tolline puutepaneel ja reklaam)
3: mitmesugused joogid
4: hind parem
Kuhu Jetinno masin panna?
Haigla, kohvik, restoran, baar, büroohoone, kool, suur tehas, bussi-/rongijaam, lennujaam jne.


Sertifikaadid:
Meie toodetel on CE, CQC, CB, ROHS, kõik toiduga kokkupuutuvad osad vastavad LFGB standardile, patentidele nii kodu- kui välismaal.

KKK:
1. Mis on MOQ?
Pakume klientide toetamiseks paindlikku MOQ-d ja kliendid saavad enne hulgitellimust testimiseks proovi osta.
3. Kas olete kaubandusettevõte või tootja?
Meie Jetinno on üks juhtivaid professionaalseid kohvimasinate tootjaid, kellel on Hiinas aastatepikkune kogemus.
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
-

JL500-IN7C jalgadel seisev müügiautomaat kuumade ja ...
-

Professionaalne espressokohvi müügiautomaat – JL500-...
-

Nutikas täisautomaatne kohvimüügiautomaat – JL500-2*...
-

Kaubandusseadmete kohvimüügiteenus -- JL500-2*BTCFB7C-P
-

Programmeeritavad espresso kontori kohvimasinad -- J...
-

Täisautomaatsed lahustuvad kohvimasinad kohvimasinad...




