
Kohvilauapealne müügiautomaadi tass sisaldab puutetundlikku müügiautomaati
Täielikult automaatne tasside väljastamise automaat, mis pakub kiiresti kuuma jooki, sõbralikku operatsioonisüsteemi.
Guangzhou Jetinno Intelligent Equipment Co., Ltd. on Hiinas üks professionaalsemaid kohvilaua müügiautomaatide tassi sisaldavate puutetundlike müügiautomaatide tootjaid ja tarnijaid. Kui olete huvitatud meie kohvilauaga müügiautomaadi tassist, millel on puutetundlik müügiautomaat, tere tulemast ostma meie tehasest kvaliteetset masinat. Saadaval on ka hulgimüügiteenus ja kohandatud teenus.
Kohvilaua peal olev müügiautomaadi tassi sisseehitatud puutetundlik müügiautomaat JL28-ES5C-14-C80
Jetinno JL28-ES5C-14-C80 on ubadest tassi kohvimasin. Selle funktsiooniks on sisseehitatud tassi jaotur.
14-tollise vertikaalse puuteekraaniga on sellel töötamiseks ilus disain. Puuteautomaat on hea valik HoReCa, OCS, müügikanalite jaoks.

Spetsifikatsioon
| Mudel: | JL28-ES5C-14-C80 |
| LCD ekraan: | 14 tolline puutetundlik ekraan |
| OS: | Linux |
| Maksimaalne võimsus: | 2700W |
| Standardne tassi suurus | 10 untsi (80 mm läbimõõduga tassi suurus) |
| Veski | Diteerimine |
| Kohvipruulija | Jetinno patent |
| Igapäevane hooldus | Automaatne kliirens |
| Espresso joogi kiirus | 45s |
|
Kiirjookide kiirus: |
25S (120 ml) |
| Boiler: | 700 ml |
| Standardne toote kogus | 10 -15(tugi kohandatud) |
| Tassi mahutavus | 120 tassi päevas |
Toote üksikasjad
Butil{0}}automaatses tassi langetamise moodulis, mugavam kohvi juua
Intelligentne topsihoidja, et vältida jookide pritsimist
Tassi käsitsi eemaldamise uks, et vältida muude võõrkehade sisenemist
14-tolline vertikaalne puuteekraan
See pole lihtsalt menüü, see on reklaamiekraan.
Vertikaalne ekraan kaldub paremaks vaatamiseks 15 kraadi
Erinevad stiilis kohvid
Neli lahustuvat kanistrit, mis on täidetud suhkru, piimapulbri, kakaopulbri ja mokapulbriga, et pakkuda toorainet erinevatele piimakohvidele.
Üks kohvioa kanistrid värskelt jahvatatud kohvi tooraineks
Intelligentne tasside jaotus ja automaatne tassi rippumissüsteem
Tasside oleku sisemine tuvastamine, järgmise tassi automaatne pööramine
Tassi puudumise meeldetuletusfunktsioon,{0}}tasside arvu jälgimine reaalajas
Arukas tassi väljastamine, automaatne tassi kukutamine, mugavam kasutamine
Tasuta pöörlemiskiirusega mikser
Täiusliku maitse tagamiseks saab kiirust vastavalt valemile reguleerida
Madala temperatuuri ja kiire piimavahu süsteem, paks ja õrn piimavaht
Tunnelipulbri pöörlev lahustamistehnoloogia, et vältida pulbri paakumist
Reaalajas-jälgimine, järelevalveta
Regulaarne automaatne puhastus, et tagada torustiku hügieen ja ohutus
Rakenduse asukoht
avalikud kohad nagu kaubanduskeskus, kool, ülikool, rongijaam, metroojaam, lennujaam jne.


Müügilehe isetegemine
Seda saab igal ajal ise muuta taustapilte, logo ja jooke, kasutades selleks arvutit ja välkmälu{0}}
Kaugmonitor
Jetinno pilveserveriga saate igal ajal oma arvutist või mobiiltelefonist müügiandmeid ja masina olekut kontrollida
telefoni leht
arvuti leht


Sertifitseerimine:
CE, CQC, CB, ROHS jne (kõik osad on ühendatud jookidega vastavad LFGB standardile).

-Müügijärgne teenindus:
Anname üheaastase garantii alates kuupäevast, mil kliendid masina kätte said. Jetinnos on enam kui 60 töötajat-järelmüügimeeskonnas ning võimalik on pakkuda kiiret reageerimist ja head teenindust. Samuti saame pakkuda klientidele toote- ja hooldusalast koolitust.
KKK
1. Mis on toote kaal ja mõõtmed?
GW on umbes 60 kg ja mõõtmed on 800 mm x 420 mm x 660 mm (K x L x S).
2. Kuidas on lood garantiiga?
Anname kogu masinale üheaastase garantii alates kuupäevast pärast seda, kui kliendid on masinad kätte saanud.
3. Kas osutate-müügijärgset teenindust?
Jah, pakume{0}}müügijärgset teenindust ja meie-müügijärgse teeninduse meeskond koosneb enam kui 60 inimesest.
Miks Meie
-
Valikus palju mudeleid
-
Hea kvaliteet ja konkurentsivõimeline hind
-
Kohandatud teenus
-
Tugev teadus- ja arendustegevuse võime
-
Hea{0}}müügijärgne teenindus ja kiire reageerimine
Kuum tags: Diivanilaua vedning Machine touch müügiautomaat kohvipäev automaat
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni






