
Lauapealne kohvitee automaatne müügiautomaat, puutetundlik 14-tolline müügiautomaat
14-tollise kasutajasõbraliku puutetundliku ekraaniga JLTT-ESFBT4C-P on värske tee ja ubadest kohvi automaat. See sobib suurepäraselt kontorisse, restorani, hotelli jne.
Guangzhou Jetinno Intelligent Equipment Co., Ltd. on Hiinas üks professionaalsemaid 14-tollise lauakohvi tee automaatsete müügiautomaatide müügiautomaatide tootjaid ja tarnijaid. Kui olete huvitatud meie lauapealsest kohvitee automaatsest 14-tollisest puuteautomaadist, tere tulemast ostma meie tehasest kvaliteetset masinat. Saadaval on ka hulgimüügiteenus ja kohandatud teenus.
Espresso värske kohvi tee automaatne müügiautomaat -- JLTT-ESFB4C-P
14-tollise kasutajasõbraliku puuteekraaniga JLTT-ESFBT4C-P on värske tee ja lauakohvi müügiautomaat. See sobib suurepäraselt kontorisse, restorani, hotelli jne. Suurema puutetundliku ekraaniga saavad kasutajad seda mugavamalt kasutada. See puutetundlik müügiautomaat sobib väikestesse kohtadesse nagu kontor ja kauplus.

Omadused:
14-tollise suure puuteekraaniga
Lihtne juhtimine puutetundliku ekraani nupuga
Usaldusväärne jõudlus
Värske tee pruulija.
Automaatne puhastussüsteem
Veebihaldussüsteem
Videofunktsioon ekraanisäästjaks ja toote tegemiseks
Toote üksikasjad:
| Toitevõrk | AC230v/50HZ |
| Maksimaalne võimsus | 2700W |
| Kaitse | 15A (GB: 13A) |
| Suurus | 700 mm * 420 mm * 450 mm |
| pakett | 890mm * 670mm * 670mm |
| Vee sisselaske rõhk | 0,5–7 BAR |
| Brutokaal | 70kg max |
| Disaini eluiga | 125 000 ringi |
| Toote kiire kiirus | 25 s (120 ml) Espresso kohvi kiirus, 45 s (30 ml) |
| Garantii | Üks aasta |
| Niiskus | 10% ~ 90% |
Müügilehe isetegemine
Seda saab igal ajal ise muuta taustapilte, logo ja jooke, kasutades selleks arvutit ja välkmälu{0}}
Kaugmonitor
Jetinno pilveserveriga saate igal ajal oma arvutist või mobiiltelefonist müügiandmeid ja masina olekut kontrollida
telefoni leht
arvuti leht


Rakenduste asukohad:
Hotell, kontor, restoran, baar jne.

Meie eelised:
Keskenduge teadus- ja arendustegevusele enam kui 60 inseneriga
Kiire teostusaeg
Paindlik MOQ
Stabiilne kvaliteet
Konkurentsivõimeline hind.
Sertifikaadid:

KKK:
1. Kus on teie tehas?
Meie tehas asub Guangzhous, Guangdongis, Hiinas.
2. Mis on garantii?
Anname üheaastase garantii.
3. Millist tarkvara see kasutab?
See toetab Linuxi ja Android OS-i.
Kuum tags: Lauapealne kohvitee automaatne müügiautomaat, puutetundlik müügiautomaat, automaatne müügiautomaat
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







