
Premium jookide kiosk
JL852
Järelevalveta joogijaam
Värske piim ja värskelt jahvatatud kohv
Sisseehitatud{0}}jäämasin ja -jahuti
40+ Joogivalikud
Guangzhou Jetinno Intelligent Equipment Co., Ltd. on Hiinas üks professionaalsemaid esmaklassiliste jookide kioskite tootjaid ja tarnijaid. Kui olete huvitatud meie esmaklassilisest joogikioskist, ostke meie tehasest kvaliteetset masinat. Saadaval on ka hulgimüügiteenus ja kohandatud teenus.

Null-Puudutage tassist kaaneni
Robotkäsi tõmbab tassid välja, väljastab jooke, katab kaaned automaatse-korgiga ja avab kogumisluugi – kõike seda suletud hügieenilises süsteemis.
Sisseehitatud-mugavus
Sisseehitatud tassiga varrukas jaotur ja ees{0}}kinnitatud pakiriiul võimaldavad klientidel haarata oma joogi valmis-kasutamiseks-, vältides mahajooksmist ega viivitusi.


40+ Kuum, jahutatud ja jääga looming
Värske piim, värskelt jahvatatud kohv, 6 lahustuvat segu ja 6 maitsestatud siirupit. Klassikalisest espressost ja sametisest külma vahuga lattest kuni jää matcha latte ja hooajaliste eriroogadeni – see valmistab enam kui 40 jooki, mis sobivad igale eelistusele ja olukorrale.

Nutikas ja vaevatu hooldus
Tõhususe tagamiseks loodud JL852-l on intelligentsed automaatsed puhastustsüklid ja lihtsad käsitsi puhastamise võimalused.
IoT{0}}põhine ennustav hooldus
Pilve{0}}ühendatud taustaprogramm jälgib reaalajas koostisosade taset, masina seisundit ja jõudlusmõõdikuid. Automaatsed hoiatused märgivad varude vähesust, võimalikke rikkeid või hooldusvajadusi – vähendades märkimisväärselt seisakuid ja tegevuskulusid.

Puuteekraan
Intuitiivne liides jookide sirvimiseks ja tellimiseks
Värske Piim
Seal on piimajahuti värske piima jaoks
kiire ettevalmistus
Keskmiselt 45 s tassi kohta
Barista{0}}taseme tekstuur
Värske piim & külm piimavaht
mis sees on
kuluefektiivsusele{0}}
Alates suure jõudlusega-põhikomponentide modulaarsest disainist kuni hästi-korrastatud sisekujunduse ja suurte-mahutavusega funktsioonideni – JETINNO põrandal seisvad kohviautomaadid on täpselt välja töötatud, et pakkuda funktsionaalsust, paindlikkust ning töö- ja hooldustõhusust, mille eesmärk on pakkuda klientidele ainulaadset lahendust, mis vastab nende kulunõuetele kõige paremini{{3}.
- Modulaarne paindlikkus mitmekülgsete juurutamisvõimaluste jaoks
Moodulid, nagu väljatõmbeseade, filtripruun ja veejahuti, saab paindlikult kombineerida, võimaldades klientidel masinat konfigureerida vastavalt erinevatele kasutuselevõtu stsenaariumidele.
- Imporditud/ patenteeritud komponendid kõrge kvaliteedi ja töökindluse tagamiseks
Imporditud/JETINNO-patenteeritud kaubanduslikud komponendid tagavad ühtlase joogikvaliteedi, väiksemad hoolduskulud ja minimeeritud seisakuajad.

- Eemaldatav disain lihtsaks käsitsi puhastamiseks
Joogivalmistamise mooduleid saab sügavaks puhastamiseks kergesti lahti võtta, vähendades hooldusraskusi ja säästes hooldusaega.
- Tsooniline paigutus ja suur võimsus tõhusaks hoolduseks
Selge tsoneerimine eraldab kiireks juurdepääsuks joogimoodulid (ülemine) ja hoiuruumi (alumine).
Suure-mahuga segukanistrid ja prügikastid vähendavad hooldussagedust.
võtmekomponendid
JETINNO kohviautomaatide põhikomponendid on kõik ise välja töötatud-, patenteeritud riigis ja rahvusvaheliselt ning toodetud tunnustatud rahvusvaheliste tarnijate poolt.

Ditting EMH64 veski
- Roostevabast terasest valmistatud 64 mm lame puur
- Madal jahvatuskuumus, ei mõjuta kohvi maitset
- Mitmed reguleeritavad jahvatusastmed
- 125 000 korda kasutusiga

JETINNO espressopruulija
- Rahvusvaheliselt patenteeritud, mida kasutab Euroopa sajandivanune{0}}bränd
- PTC pidev kuumutamine pruulimiskambris
- Anti-gravitatsiooniline ekstraheerimine ja eelinfusiooni{1}}tehnoloogia
- Automaatne rõhuvabastus jääkvedeliku tühjendamiseks
- Saadaval on kaks kohvi valmistamise kambrit (14g ja 20g)

JETINNO Filter Brewer (tee/kohv)
- Pihustuspruulimine ja eelinfusioon-
- Reguleeritav keetmisaeg, vee temperatuur ja maht
- Otsene tilga disain, et vältida saastumist
- Kohvipulbri filtri/teepulbri filtri valikud
- Maksimaalne mahutavus 14 g pulbrit

JETINNO patenteeritud hüdraulikasüsteem
- Rootsi BACKRHTS 700 ml roostevabast terasest kõrgsurvekatel
- 15-baarine kõrgsurve{1}}reduktoripump suletud PWM--ahela juhtimisega
- 2700W küttevõimsus stabiilse veetemperatuuri tagamiseks
- Jaapani OMRON temperatuuri/rõhu andur
- USA EMERSON professionaalne STB temperatuuri reguleerimise kaitselüliti
- Imporditud klapigrupp, liitmikud ja voolumõõtur

JETINNO patenteeritud jäämasin
- Pidev jää väljund vähemalt 13 tassi (180 g/tass)
- Jää mahutavus: 1,5 kg prügikasti kohta, jää valmistamise maht: 72 kg päevas, jääplokk: 1,2 g tüki kohta
- Saksa Secop kompressor ja Jaapani aurusti
- UV-kiirguse steriliseerimine
- Jää koguse/külma rikke nutikas tuvastamine

JETINNO nutikas piimavahusüsteem
- Pakkuge kuuma/külma piima ja kuuma/külma piimavahtu
- Fluid{0}}o-tech piimapump teeb tiheda ja siidise vahu
- Nutikas tuvastamine, piimapaagi tühjenemise hoiatus
- Iga joogi niiskuse ja temperatuuri seaded
- Piimasüsteemi automaatne puhastus
- Eraldi ja eemaldatav värske piima moodul
Täiustatud pilvehaldus
Kasutage I{0}}Jetinno pilveplatvormi võimsust-masina oleku, kaugkonfiguratsiooni, automatiseeritud tarkvaravärskenduste ja põhjaliku müügianalüütika üle reaalajas jälgimiseks. See ühenduvus võimaldab kiiret probleemide lahendamist ja andmepõhist-otsuste-tegemist, minimeerida seisakuid ja suurendada tulu.
Masinate{0}}jälgimine reaalajas
Masina oleku, võrguühenduse, rikete ja segutasemete reaalajas jälgimine;
Interaktiivne armatuurlaud masinate jaotuskaartidega;
Laovarude vähenemise hoiatused õigeaegseks täitmiseks ja seisakuaja vähendamiseks.
Kaugjuhtimispult ja konfiguratsioon
Retseptide, hindade ja tööseadete kaugreguleerimine;
Reklaamide, tutvustuste ja kasutajaliidese teemade kaugvärskendused;
Masina lukustamine ja funktsioonide piiramine turvalisuse ja hoolduse eesmärgil;
OTA-süsteemi värskendus mitmele masinale.

Pilvepõhine-jookide ja retseptide haldamine
Tsentraliseeritud platvorm joogiretseptide kohandamiseks ja levitamiseks mitme masina vahel. Tagab ühtlase joogikvaliteedi ja kiire kohanemise turutrendidega.
Täiustatud andmete analüüs ja aruandlus
mitmedimensiooniline müügi-, tulu- ja tehinguanalüüs;
Kohandatavad aruanded tootetrendide ja toimivuse kohta
kvalifikatsioonid ja sertifikaadid
JETINNO kohviautomaadid on läbinud range sertifitseerimisprotsessi, et tagada erinevatel turgudel toodete ohutus, kvaliteet ja vastavus, sealhulgas elektriohutus ja -jõudlus, toiduga kokkupuute ohutus ja keskkonnasäästlikkus. Need sertifikaadid näitavad ühiselt JETINNO pühendumust kohviteenuste pakkumisele, mis pole mitte ainult ohutud ja usaldusväärsed, vaid ka jätkusuutlikud ja keskkonnasõbralikud.



rakenduse stsenaariumid
JETINNO iseteeninduslikud{0}}kohviautomaadid sobivad hästi erinevatesse kohtadesse, kus inimesed otsivad kiiret ja kvaliteetset kohvielamust.
Nendes kohtades on suur inimliiklus ja inimestel on sageli vaja vedelikku täiendada.
Kuum tags: esmaklassiliste jookide kiosk, Hiina, tootjad, hulgimüük, kohandatud, ost
Põhifunktsioon
| Mudel |
JL852-ESFB7C6S-FM-Y
|
| Joogivalik | 40+ kuuma, jahutatud ja jääga |
| Tunni väljund* | espresso: 80 tassi, americano: 55 tassi, jäätunud americano: 40 tassi, cappuccino: 38 tassi, lahustuv: 72 tassi |
| Soovitatav päevane väljund |
300 tassi |
| Operatsiooniliides | "32 horisontaalne puuteekraan |
| tassi kohaletoimetamise uks |
Automaatne tõsteuks |
| Kaane kate | Automaatne piiramine |
| Veevarustus | vaikimisi: kraanivesi, valik: tünnivesi |
| internetiühendus | vaikeseade: WiFi{0}}, valik: 4G |
| OS | android |
| Valikuline funktsioon | Tassi varrukas jaotur, UV-valgus, ülemine valguskast, IR-andur, SaaS-platvorm |
| kohandatav üksus | Ülemine valguskast, brändi logo, kasutajaliidese logo, joogipilt, videoreklaamid, pordid, operatsioonisüsteem |
*Põhineb protokollil DIN18873-2 tunnis
tehnilised andmed
| Mudel |
JL852-ESFB7C6S-FM-Y
|
|
Veski |
Diteerimine EMH64*1 |
| ES õlletootja | P14*1, opt. P20*1 |
| Filtripruulija | 14g*1 (tee) |
| Boiler | Boiler*3 |
| Pump | hammasrattapump*1 |
| Jäämasin | Sisseehitatud-, 1,5 kg*1 |
| Vesijahuti | Integreeritud jäämasinaga |
| Värske piima süsteem | Kuum ja külm piim, kuum ja külm piimavaht |
| Siirupi jaam | 6 pudelit |
|
oa punker |
1800g*1 |
| Kiirsegu kanister | 4L*6 |
| mikser | 3 |
| tassi jaotur | d90 mm, 16 oz (opt. 12 oz), 150 tassi, 5 kolonni |
| Kaane jaotur | D90mm, 130tk |
| Jahvatatud kohvikast |
125 kooki |
| reovee ämber | Vaikimisi: 15L*1, opt. otsene drenaaž |
| toiteallikas | 220-240V, 50/60Hz |
| nimivõimsus |
3500W |
| mõõtmed (l*K*S) | 1000 mm * 1900 mm * 1000 mm |
| Netokaal | 450 kg |
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni






