Müntide/krediitkaardi müügiautomaat espresso/värske tee/lahustuva joogiga – JL500-ESFB8C
JL500-ESFB8C on jalgadel seisev müügiautomaat, millega saab müüa espressot, värsket teed ja lahustuvaid jooke jne.
Guangzhou Jetinno Intelligent Equipment Co., Ltd. on üks professionaalsemaid espresso/värske tee/lahustuva joogiga mündi/krediitkaardi müügiautomaatide tootjaid ja tarnijaid – jl500-esfb8c Hiinas. Kui olete huvitatud meie espresso / värske tee / lahustuva joogi - jl500-esfb8c mündi-/krediitkaardimüügiautomaadist, siis tere tulemast meie tehasest kvaliteetse masina ostmiseks. Saadaval on ka hulgimüügiteenus ja kohandatud teenus.
Müntide/krediitkaardi müügiautomaat espresso/värske tee/lahustuva joogiga –JL500-ESFB8C
JL500-ESFB8C on jalgadel seisev kohvimasin, mis on müügiautomaadituru tipptasemel-täiustatud toode, murranguline traditsiooniline ja uuenduslik hübird. See on kiire jookide-valmistamisel, tõhus automaatne-puhastus ilma saasteta, müügiautomaatide müügisüsteem, kõik need suurepärased mained.
Peamised omadused:
Lihtne juhtimine puutetundliku ekraani nupuga
Toetage 1080p ekraani ja 1080p video esitamist
Toetage WIFI-d ja 4G-donglit tagasiteenustega suhtlemiseks.
Toote üksikasjad:
| Toitevõrk | AC230v/50HZ |
| Maksimaalne võimsus | 2700W |
| Kaitse | 15A (Inglismaa: 13A) |
| Suurus | 1830 mm * 664 mm * 700 mm |
| pakett | 2030mm*864mm*900mm |
| Vee sisselaske rõhk | 0,5–7 BAR |
| Niiskus | 10%-90% |
| Disaini eluiga | 125 000 ringi |
| Toote kiire kiirus | 25 s (120 ml) Espresso kohvi kiirus, 45 s (30 ml) |
| Garantii | Üks aasta |
| tunnistus | CE ja toiduohutuse sertifikaat |
JL500-ESFB8C moodulsüsteem Valikuline:
veepumba süsteem;
4G mooduli süsteem;
Külmutussüsteem.
JL500-ESFB8C joogimenüü:
Americano; Lahustuv kohv; Kiircappuccino; Kuum piim; Kuum šokolaad;Šokolaadipiim;Latte;Kakao;Pikk kohv;
Topeltpikk kohv; lahustuv tee; piimatee; espresso jne.
Rakenduse stsenaarium:
Spordikeskus, jõusaal, kaubanduskeskus, maalilised kohad, kool, lennujaam, rongijaam jne.


Meie{0}}müügijärgne teenindus
Meie müügijärgses-teeninduse meeskonnas on rohkem kui 60 töötajat ja võimalik on pakkuda head-müügijärgset teenindust. Jetinno annab kogu masinale üheaastase garantii. Veelgi enam, vajadusel korraldatakse toote- ja hooldusalane koolitus.
Miks valida meid?
Hea kvaliteet ja konkurentsivõimeline hind.
Hea{0}}müügijärgne teenindus.
Paindlik MOQ.
Aastatepikkuse kohviautomaatide kogemusega.

Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
-

Lahustuva piima- ja valgukokteilmasin JL25-IN5C-I
-

Kaubanduslik kohvimüügiautomaat JL500-ESFB7C-P
-

Lihtne tee-kohvijookide müügiautomaat--JL500-ESFB8C-P
-

Espresso kohvi Cappuccino müügiautomaat -- JL500-ESB...
-

Professionaalne täisautomaatne espresso kohvimasin -...
-

Bean Cup Värske kohvi värske brevi tee masin - JLTT-...





