
Suure jõudlusega valgu raputusmasin
Jl 500- in8c-pi
10+ valgujoogid
Jahutussüsteem
Pilvehaldus
Kompaktne kujundus
Kompaktne ja klanitud disain
Pakub võimsa jõudluse, integreerides sujuvalt mis tahes seadetesse.


Täpne väljastamine
Tagab täpse, järjepideva portsjoni ja täiusliku segu iga kord.


Säilitab ideaalset jookide temperatuuri ja suurepärast tasside täitmise mahtu.
Tugev maksesüsteem
Toetab mitut makseviisi, sealhulgas sularaha, QR -kood ja kontaktivabad tehingud.


Kahekordse puhastamise lähenemisviis
Nutikad automatiseeritud puhastusrutiinid koos vaevata käsitsi puhastamisega.
Valikuline kahe barreli veevarustus koos nutika seirega
Täiustatud operatiivse järjepidevuse tagamiseks saab JL500 konfigureerida kahe barreli veesüsteemiga. Kaks veetünni nutika tuvastamisega majutades lülitub süsteem automaatselt sekundaarse tünni külge, kui primaar töötab kuivaks, vähendades seisakuid ja minimeerides hooldussagedust.

SaaS -i juhtkond
Kasutage reaalajas kaugseiret, süsteemi värskendusi ja põhjalikku andmeanalüütikat I-Jetinno pilveplatvormi kaudu. See integreeritud haldusriist annab teile võimaluse optimeerida toimivust, sujuvamaks muuta toiminguid ja käsitleda viivitamatult kõiki probleeme.
Reaalajas masina jälgimine
Masina oleku, võrguühenduse, rikete ja segatasemete reaalajas jälgimine;
Interaktiivne armatuurlaud koos masinajaotuskaartidega;
Madalad aktsiateated seisakuid õigeaegseks täitmiseks ja vähendamiseks.
Kaugjuhtimispuldi ja konfiguratsioon
Retseptide, hinnakujunduse ja tööseadete kaugjuhtimine;
Reklaamide, reklaamide ja kasutajaliidese teemade kaugvärskendused;
Masina lukustamise ja funktsioonide piiramine turvalisuse ja hoolduse jaoks;
OTA süsteemi värskendus mitme masina jaoks.

Sujuva maksesüsteemi integreerimine
Toetab QR -koodimakseid, krediitkaarte ja mobiilseid rahakotte;
Turvaline, reaalajas tehingute töötlemine koos automaatse tõrke käitlemisega;
Finantsaruanded tulude jälgimiseks ja optimeerimiseks.
Täiustatud andmete analüüs ja aruandlus
Mitmemõõtmeline analüüs müügi, tulude ja tehingute jaoks;
Kohandatavad aruanded toote suundumuste ja performatsiooni kohta
kvalifikatsioon ja sertifikaadid
Jetinno kohvimüügimasin tagab täielikult sertifikaadi rangetele rahvusvahelistele kvaliteedi- ja ohutusstandarditele vastamiseks, et teie toimingud vastaksid kõigile vajalikele eeskirjadele ja tööstuse võrdlusalustele, pakkudes usaldust selle tulemuslikkuse ja usaldusväärsuse vastu.



rakenduse stsenaariumid
Esilevõistluseks erinevates seadetes sisalduvate ettevõtete, hotellide, haridusasutuste ja transiidikeskuste-jetinno kohviautomaadi masinas on usaldusväärne lahendus teie kohvimüügiportfelli laiendamiseks ja teenusepakkumiste tõstmiseks.
Nendel kohtadel on suur inimliiklus ja inimesed peavad sageli vedelikke täiendama.
Kuum tags: Suure jõudlusega valgu Shake Masing Machine, Hiina, tootjad, hulgimüük, kohandatud, ostke
põhifunktsioon
| Mudel |
Jl 500- in8c-pi
|
| Joogivõimalus | 10+ kuum ja jahutatud valk ja piimapurud |
| Soovitatav igapäevane toodang | 250 tassi |
| Tööliides | 27 "horisontaalne puutetundlik ekraan |
| Tasside väljastamine | Autotasside jaotur |
| Tassi kohaletoimetamise uks | Käsitsi tõmbeakse, vali. Automaatne tõsteuks |
| Kaane kork | - |
| Veevarustus | Vaikimisi: kraanivesi, opt: tünni vesi |
| Interneti -ühendus | Vaikeväärtus: Wi-Fi, opt: 4G |
| OS | android |
| makseviis | Valik: QR -kood, Nayax või muud MDB protokollid |
| Valikuline funktsioon | Veejahuti, rinnatükk, ülemine valguskast, UV-tuli, liikumisdetektor, I-jetinno pilvehaldusplatvorm |
| kohandatav toode | Top Light Box, kaubamärgi logo, kasutajaliidese logo, joogipilt, videoreklaamid, pordid, OS |
tehnilised andmed
| Mudel |
Jl 500- in8c-pi
|
| katla | katla*1 |
| pumpama | Kolvipump*1 |
| Kiire segu kanister | 4L*8 |
| mikser | 5 |
| tasside jaotur | D80mm, 10 oz, 180 tassi, 5 veergu; vali. (D70\/84\/90mm, 12\/14\/16 Oz) |
| heitveekopp | Vaikimisi: 15L*1, opt. otsene drenaaž |
| toiteallikas | 220-240 V, 50\/60Hz |
| nimivõimsus |
2700W (230V) |
| mõõde (w*h*d) | 664mm*1855mm*720mm |
| puhaskaal | 150 kg |
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni




